אודות Ku De Ta

Ku De Ta נוסדה לפני עשור מתוך תשוקה לעיצוב וריהוט. העיצובים שלנו מגיעים מכל קצוות העולם, ולכולם מכנה משותף –  בחירה.

קווי העיצוב המובילים את הסגנון שלנו משתנים כל הזמן, מקורם בשילוב ואיזון בין ניגודים שהחיבור ביניהם מייצר פריט שלם העולה על סכום חלקיו בצורה שמתמזגת עם חיי היומיום.

 

העיצוב

הקו העיצובי שלנו נגזר מאקלקטיות המשלבת אלמנטים מודרניים ואותנטיים, לסגנון ״מודנטי״.

בין בדי טקסטיל רכים המנגישים אסתטיות ונוחות במערכות הישיבה שלנו, לבין חומרי גלם רבים איתם אנו עובדים בפריטי הריהוט השונים, תמצאו עולם שלם של שילובים מרתקים ותכליתיים, שיעניקו לכם את הפונקיוצנאליות ה ״מודנטית״ של Ku De Ta. בנקודת המפגש הזאת בא לידי ביטוי ה ״אני״ שלנו.

 

האיכות

עמידות ואיכות הן חלק בלתי נפרד מהקו העיצובי שלנו, ומוגדרות כיעד בתחילת תכנון כל קולקציה חדשה.

הידע המקצועי שצברנו לאורך השנים, הוליד הבנה שאיכות מתחילה עוד בשלב בחירת חומרי הגלם. החומרים הנבחרים מאפשרים לנו להגיע לרמת גימור גבוהה ולעמוד בביקורת האיכות הקפדנית שכל פריט עובר לפני שליחתו אל הלקוח שלנו ובכך אנו מבטיחים את עמידותו לאורך זמן.

 

ייעוץ ושירות

צוות הסטיילינג והמעצבים שלנו עומדים לרשותך עוד לפני הרכישה. העבודה שלנו מורכבת מעיצוב והתאמת פרטים לחללים, ואנו מציעים להיות מעורבים עוד בשלבי התכנון, בעבודה מולך או מול המעצב האישי שלך. באמצעות התרשמות מהחלל והאווירה בו, והבנת צרכיך, אנו נתאים את הפריטים הקיימים במלאי, או נייצר עבורך פריטים בהתאמה אישית, כנגזרת מהתכנון התקציבי ומטעמך האישי.

 

שלך ולשירותך

Ku De Ta modentic designs

אנו בעצם תופרים לכל לקוח את "החליפה" המתאימה לו – הן מבחינת התקציב העומד לרשותו והן מבחינת הצרכים והשימושים שלו, החל מהתכנון, ייצור ובחירה של החומרים והבדים הנכונים והעמדת פרטי הריהוט בחללים השונים כמו כן אנו נותנים פתרונות הצללה+וילונות, מצעים מכותנה מצרית, שטיחים ושירותי תכנון ובנייה לדקים ופרגולות ניתן להתרשם מפרויקטים שלנו בכל רחבי הארץ תוך שיתוף פעולה פורה עם אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבי נוף